O nás

O nás

Mám rád vůně různých druhů dřeva a proces, kdy se mi pod rukama kus hrubého prkna proměňuje v něco, na co se denně rád dívám a co rád používám. Práce se dřevem je jako s dalšími přírodními materiály velmi náročná a výsledek bývá často do poslední chvíle nejistý. Avšak je to práce, jež mě nesmírně baví, a vyrobený kousek, ať už kuchyňské prkénko či nábytek, který se někomu líbí, je mi velkou odměnou…

K práci se dřevem jsem přilnul už v dětství, kdy jsem při práci sledoval svého dědečka truhláře. Stejně tak ho sledoval jeho syn, tedy můj otec. I když ten se nevyučil truhlářem, řemeslo se mu stalo velkým koníčkem. Pamatoval si tatínkovy postupy, vybavil se moderními stroji a začal postupně trávit víkendy v dílně. Netrvalo dlouho a už jsme volné chvíle trávili obklopeni dřevem spolu.

V naší rodinné truhlářské dílně u Litomyšle se specializujeme na kvalitní a designové výrobky včetně nábytku z masivního dřeva. Dřevo používané k výrobě pochází z velké části z Česka, hlavně z Vysočiny. Ostatní dřeviny používané jako dekorativní prvky jsou dovezeny z celého světa převážně z Ameriky a Afriky. Osobně si dřevo vybírám a hlídám jeho kvalitu.

Dbáme na osobní a individuální přístup. Naší snahou je plně uspokojit představy zákazníka a předat mu kvalitní výrobek, který mu bude sloužit po mnoho let.

S úctou

Vítězslav Duspiva

NAŠE FIRMA

Přečtěte si několik řádků o naší firmě

Náš tým

Bez názvu-1

Vítězslav

zakladatel a spolumajitel

Víťa řídí provoz výroby, komunikuje se stávajícími zákazníky, vypracovává nabídky, vybírá a dohlíží na kvalitu dřeva, vyvíjí nové produkty a hlavně je “zapáleným tahounem” firmy. 

Marta3

Marta

zakladatelka a spolumajitelka

Marta operuje z pražské kanceláře a showroomu. Má na starosti obchod, komunikaci, marketing a PR, výdej e-shopu, administrativní záležitosti a je “opěrným bodem” svému muži a firmě.

foto Tomšíček

Jiří

vedoucí výroby

Eva Havlová

Eva

pomocné truhlářské práce

Horák foto

Pavel

truhlář

P1020035

Tomáš

truhlář

Košňar2

Michal

mistr truhlář

IMG_20200504_100946

Michal

mistr truhlář

Jaška

Jiří

lakýrník / truhlář